Hovedmeny Innhold Relatert stoff Undermeny Forsiden

Ansatte og kontaktpersoner

Ansatte Kongsvinger PPT:

 

Anne Kjersti Digerud, enhetsleder
Mobil: 415 05 196
Epost: anne.kjersti.digerud@edu.kongsvinger.kommune.no

Line Jansen, enhetssekretær
Kontortelefon: 952 85 431
line.jansen@kongsvinger.kommune.no

Anne Regi Ring, PP-rådgiver

Mobil: 474 60 708
Epost: anne.regi.ring@edu.kongsvinger.kommune.no

Aage Engen, PP-rådgiver
Mobil: 477 50 422
Epost: aage.engen@edu.kongsvinger.kommune.no

Lena Godnes Iversen, PP-rådgiver
Mobil: 907 08 056
Epost: lena.godnes.iversen@edu.kongsvinger.kommune.no

Carina Sjøenden, PP-rådgiver (permisjon)
Mobil: 456 34 374
Epost: carina.sjoenden@edu.kongsvinger.kommune.no

Solgunn Sofie Aastebøl, pedagog/PMTO-veileder
Mobil: 924 27 271
Epost: solgunnsofie.aastebol@edu.kongsvinger.kommune.no

Ida Elisabeth Ohm, logoped
Mobil: 928 70 689
Epost: ida.elisabeth.ohm@edu.kongsvinger.kommune.no

Tone Nordseth Liheim, PP-rådgiver
Mob: 988 71 238
Epost: tone.liheim@edu.kongsvinger.kommune.no


Kontaktpersoner - barnehage

BARNEHAGE

Kontaktperson PPT

Kontatperson barnehagen

Austmarka barnehage

Solgunn S. Aastebøl

Kristin H. Strømstad

Brandval Oppvekstsenter - barnehage

Anne Regi Ring

Eva Gylterud

Eskoleia barnehage

Solgunn S. Aastebøl

Gunn Kristin Haugen

Lia barnehage

Solgunn s. Aastebøl

Hilde Vrangsagen

Marikollen barnehage

Solgunn S. Aastebøl

Malin Holt

Myrulla barnehage

Ida Ohm

Jan-Erik Olsen

Puttara FUS barnehage

Anne Regi Ring

Hege Bakke Andresen

Langeland barnehage

Ida Ohm

Maria Bjølseth

Vinger barnehage

Solgunn S. Aastebøl

May-Elin Solheim

Vangen barnehage

Anne Regi Ring

Tanja Heidi Mosæther

 

Kontaktpersoner - skole

SKOLE

Kontaktperson PPT

Kontaktperson skolen

Austmarka

Lena Godnes Iversen

Britt-Mari Paulsson

Brandval Oppvekstsenter - skole

Anne Regi Ring 

Eva Gylterud

Holt

Lena Godnes Iversen

Anne Line Sandvoll

Langeland

Tone Liheim

Turid Hagen Bourne

Marikollen

Tone Liheim

Jørgen Kristiansen

Roverud

Lena Godnes Iversen

Anne Margrethe Olsen

Tråstad

Lena Godnes Iversen

Anne Line Sandvoll

Vennersberg

Tone Liheim

Hanne Stolt Wang

Finnskogen Montessori

Tone Liheim

Kristin Mesøy

 NTG-U

Lena Godnes Iversen

Elisabet Olsson

 

Sist oppdatert: 16.04.2018 08:27
Tekst: 
Foto: 
Topp