Hovedmeny Innhold Relatert stoff Undermeny Forsiden

Ansatte

Ansatte hos Kongsvinger PPT

Ta gjerne kontakt med oss dersom det er noe du lurer på!


Anne Kjersti Digerud, enhetsleder
Mobil: 415 05 196
Epost: anne.kjersti.digerud@kongsvinger.kommune.no

Line Jansen, enhetssekretær
Kontortelefon: 952 85 431
line.jansen@kongsvinger.kommune.no

Anne Regi Ring, PP-rådgiver

Mobil: 474 60 708
Epost: anne.regi.ring@kongsvinger.kommune.no

Aage Engen, PP-rådgiver
Mobil: 477 50 422
Epost: aage.engen@kongsvinger.kommune.no

Lena Godnes Iversen, PP-rådgiver
Mobil: 907 08 056
Epost: lena.godnes.iversen@kongsvinger.kommune.no

Carina Sjøenden, PP-rådgiver
Mobil: 456 34 374
Epost: carina.sjoenden@kongsvinger.kommune.no

Solgunn Sofie Aastebøl, pedagog/PMTO-veileder
Mobil: 924 27 271
Epost: solgunnsofie.aastebol@kongsvinger.kommune.no

Astrid Aaserud Hansen, logoped
Mobil: 415 65 513
Epost: astrid.aaserud.hansen@kongsvinger.kommune.no

Ida Elisabeth Ohm, logoped
Mobil: 928 70 689
Epost: ida.elisabeth.ohm@kongsvinger.kommune.no

Sist oppdatert: 01.11.2016 15:16
Tekst: 
Foto: 
Topp